STRONA GŁÓWNA

Profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność – to podstawowe cechy dobrego prawnika. Prawnik profesjonalny, to taki, który dysponuje przekrojową wiedzą w zakresie zagadnień prawnych, ale także taki, który wiedzę tę potrafi spożytkować w praktyce. Prawnik zaangażowany, to taki, który dba o to, ażeby jego Klient zawsze był przekonany, że to właśnie jego sprawa jest tą najważniejszą w Kancelarii. Prawnik kreatywny, to taki, który wie, że problem prawny zaczyna się tam, gdzie kończy się komentarz do przepisów i taki, który problem ten przynajmniej postara się rozwiązać z korzyścią dla reprezentowanej strony.

Tworzymy w Gdyni Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego. Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników i ze swojej strony zapewniamy właśnie profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. Głównym obszarem praktyki Kancelarii Adwokackiej Marty Miecznikowskiej jest prawo rodzinne, w szczególności w zakresie spraw rozwodowych oraz spraw dotyczących władzy rodzicielskiej, a także prawo karne. Z kolei Kancelaria Radcy Prawnego Marka Miecznikowskiego specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców (obsłudze prawnej firm), ze szczególnym uwzględnieniem zakresu dotyczącego prawa autorskiego oraz prawa nowych technologii.

Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowski & Miecznikowska mieszczą się w Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej 110/14. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym profilem naszej działalności w zakładkach: Zespół oraz Zakres Usług, a także z działem Porady prawne, który zawiera artykuły publikowane przez prawników Kancelarii.

Oferujemy zarówno stałą obsługę prawną (oferta skierowana przede wszystkim dla przedsiębiorców), jak również prowadzenie poszczególnych spraw przed sądami oraz organami administracji publicznej, sporządzanie pism procesowych i udzielanie porad prawnych. W celu umówienia spotkania w Kancelarii, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

INFORMACJA: Pani Adwokat Marta Miecznikowska przebywa aktualnie na zwolnieniu lekarskim. We wszelkich sprawach prosimy kontaktować się z Radcą Prawnym Markiem Miecznikowskim.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY: